Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  2 Березня 2018, 13:03

МІП: В Харкові активна молодь та громадськість побачили «Дякую»

1 березня 2018 року в кінотеатрі 8 ½ (вісім з половиною) Студрада МІП презентувала художньо-документальну стрічку про Україну «Дякую».

Відкрив показ державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко: «Ми розпочали презентацію «Дякую» в українських містах, адже відчуваємо потребу в таких позитивних та надихаючих стрічках про красиву незвичайну цікаву Україну. Фактично, ми хочемо створити новий культурний код щодо самосприйняття, гордості, особливо, для молоді. І тут важливий той момент, що саме молодь і наші студенти відіграють ключову роль в цих презентаціях».

Артем Біденко наголосв, що при МІП є Студрада, до якої входять студенти з державних ВНЗ всієї України. «Нам приємно, що члени нашої ради з Харкова приїхали до нас і взяли на себе ініціативу організувати захід. Це нам надає сили рухатися в позитивному напрямі, бо так ми бачимо свою необхідність», - підкреслив держсекретар.

 

Нагадаємо, стрічку «Дякую» знято в рамках популяризації України в світі. Де головний герой – японець, заблукавши Україною, отримав масу позитиву від своєї подорожі. Знаючи слово "Дякую", він потрапив у Дяково на Закарпатті і промандрував найцікавішими куточками України.

Довідково. Прем’єра художньо-документальної стрічки "Дякую" відбулась 19 грудня в Києві. Стрічка двомовна – англійською та японською мовами.

 


Перейти до списку публікацій