Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  27 Лютого 2018, 14:02

Коментар Міністра інформаційної політики України щодо стану здоров’я

 1

Вчора, 26 лютого 2018 року,  під час вступного слова на IV Міжнародному форумі «Окупований півострів: чотири роки опору» в Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця дійсно відбулося погіршення стану здоров‘я. Оскільки це стало предметом обговорення в ЗМІ, Міністр дав коментарі з цього приводу.
Нагадаємо, що саме погіршення стану здоров‘я було причиною оголошення заяви про відставку Юрія Стеця, 31 травня 2017 року .

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець: «Очевидно, що обговорювати своє здоров‘я в пресі мені би не дуже хотілося. Але інакше припинити спекуляції на цій темі не вийде. Так, дійсно мені стало зле. Слава Богу, до втрати свідомості справа не дійшла. Для українських ЗМІ ніяких секретів про мою хворобу не залишилось. Хочу подякувати їм, що не спекулюють на цій темі. Позиція так званих «російських ЗМІ» мене не цікавить взагалі.

Тепер, маючи можливість закінчу те, що не встиг вчора договорити під час свого виступу в рамках форуму:

Будь-яка людина цього світу, незалежно від громадянства, яка говорить правду: що Крим - це Україна, а Росія - окупант, є потенційним бранцем Кремля. Але попри це, боротися за правду потрібно і важливо! Дякую за це нашим міжнародним партнерам».


Перейти до списку публікацій