Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Лютого 2018, 17:02

МІП: Питання порушення прав людей та свободи релігії є важливим для міжнародної політики

26 лютого в рамках IV Міжнародного форуму «Окупований півострів: чотири роки опору» відбулася міжнародна панельна дискусія «Роль міжнародної спільноти у політиці невизнання анексії Криму. Необхідність започаткування міжнародної платформи з деокупації Криму».

У своїй промові заступник Голови Представництва ЄС в Україні Томас Фреллесен запевнив: «Кримські татари, етнічні українці, а  також релігійні та етнічні меншини мають бути впевненими, що питання порушення прав людей та свободи релігії є дуже важливими для ЄС». Він додав, що «оскільки ми не визнаємо анексію Криму Росією, ми не визнаємо проведення виборів на Кримському півострові. Таким чином, будь-хто, хто намагатиметься представляти Крим не буде визнаним».

Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Йонет Джан Тезель запевнив, що «зараз міжнародна політика зіткнулась із труднощами, але саме в такий період, ми можемо усвідомити, що час є більше принциповим, аніж міжнародне право. Зазначу, що державні службовці, які насамперед наполягають на міжнародному праві, тримають міжнародну політику під чітким контролем».

Анн-Крістін Бергене, заступник директора офісу НАТО в Україні, зазначила: «Вже минуло чотири роки після анексації Криму. Росія відхилила повагу до міжнародного права, мирне вирішення проблем та суверенність і захопила Крим. До того ж зараз Росія не визнає анексію». «Під час Варшавського саміту представники заходу занепокоїлися тим, щоб подивитися на військову присутність Росії в Україні. Тому НАТО, спираючись на досвід, розвиток спроможностей буде підтримувати Україну. І головне - Крим має лишатися обов'язковим пріоритетом для України», - додала вона.

Нагадаємо, що Міжнародний форум «Окупований півострів: чотири роки опору» відбувався в рамках загальнонаціональної комунікаційної кампанії МІП. Окрім цього відкрито фотовиставку та здійснено презентацію документального фільму про політичних в’язнів Кремля, бордову кампанію «Бранці Кремля», виготовлено брошуру «Бранці Кремля», відеоролик, як соціальну рекламу.

 


Перейти до списку публікацій