Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  20 Лютого 2018, 17:02

МІП презентувало загальнонаціональну комунікаційну кампанію до Дня опору Криму російській окупації

20 лютого 2018 року в ІА «Укрінформ» за участі представників Міністерства інформаційної політики України та Меджлісу кримськотатарського народу, правозахисних та громадських організацій презентовано загальнонаціональну комунікаційну кампанію МІП до Дня опору Криму російській окупації.

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова зазначила: «Нині ми розробили стратегію інформаційної реінтеграції Криму. МІП вже імплементує цю стратегію через план дій і від четвертих роковин опору Криму російській окупації є частиною цієї стратегії», – додала вона.

Голова Кримськотатарського ресурсного центру, член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв зазначив, що «перед нами стоїть велике завдання – переосмислити трагічні події у Криму. Важливо те, щоб тема окупації Криму була доступною для Міжнародних співтовариств». «Аби вирішити проблему порушення прав людей, насамперед необхідно говорити про деокупацію Криму», – додав він.

Зазначимо, що у рамках комунікаційної кампанії (9:30-17:30) відбудеться IV міжнародний форум «Окупований півострів: чотири роки опору». Також на форумі (16:30-17:30) відбудеться презентація фільму про політичних в’язнів. У вікнах ІА «Укрінформ» до Дня опору Криму російській окупації з 19 лютого до 17 березня відкрито фотовиставку про політичних в’язнів Кремля. Також 26 лютого буде проведено телемарафон на базі «5 каналу».

Довідково. До Дня опору Криму проведено бордову кампанію «Бранці Кремля», виготовлено брошури (англійською, французькою, німецькою, турецькою мовами) «Бранці Кремля» та відеоролик як соціальну рекламу. Також випущено спеціальний випуск інформаційно-аналітичного журналу «Крим.Інформ». Матеріали будуть поширені серед посольств України за кордоном та серед органів державної влади.

Адреса Клубу Кабінету Міністрів України: Київ, вулиця Інститутська,7.

Телефон: (044) 200- 46-24


Перейти до списку публікацій