Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  20 Грудня 2017, 17:12

МІП прозвітувало за результатами своєї діяльності у 2017 році

20 грудня 2017 року в ІА "Укрінформ" Міністерство інформаційної політики України під час прес-конференції представило аналіз своєї роботи у 2017 році.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець:

"Звіт діяльності МІП за рік я хотів би розпочати з великого "дякую" всім, хто нам допомагав, і в першу чергу це стосується профільних комітетів Верховної Ради - Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики і Комітету з питань нацбезпеки і оборони. Останнім часом у нас якісно почалася спільна робота з Комітетом з євроінтеграції", - зазначив Міністр.

Він також подякував за співпрацю Нацраді з питань телебачення та радіомовлення, Держспецзв'язку та Держкомтелерадіо, підприємствам, що входять до Міністерства  інформаційної політики України: Укрінформу, Мультимедійній платформі, телеканалу "UATV"; а також   Суспільному телебаченню.

В свою чергу, звітуючи про інформаційну реінтеграцію Криму та Донбасу, радник Міністра Юлія Каздобіна зазначила на багатьох реалізованих соціальних компаніях за рік щодо Криму, а також на презентованих фільмах МІП "Кіборги" та "Чужа молитва".  

"МІП розробило три стратегічних документи: по реінтеграції Криму,  окремих територій на Сході України та Стратегію державної політики щодо публічної дипломатії кримськотатарського народу.  МІП також реалізувало в цьому році періодичні видання: аналітичний журнал «Крим Інформ» (це видання розповсюджуються за кордоном), щомісячна газета «Донбас Інформ»", - сказала Каздобіна.

Заступник Міністра Дмитро Золотухін по своєму напряму прозвітував: "Протягом цього року ми імплементували Доктрину інформаційної безпеки України, яку раніше напрацювала наша Експертна рада, затвердило РНБО та підписав Президент України. В рамках Доктрини ми ведемо розбудову разом з НАТО стратегічних комунікацій, а також реформуємо освіту – впроваджуємо разом з Міносвіти нову спеціальність "комунікативістика".  Все це для того, аби бути максимально відкритими перед громадськістю, швидко та якісно подавати інформацію, налагодивши чітку систему та кругообіг дій". 

Артем Біденко, державний секретар  Міністерства інформаційної політики України розповів про зроблене в напрямі популяризації України в світі. «Для МІП цей рік став періодом збору та підготовки великої кількості інформації на "за кордон". Днями на CNN  ми запустили ролик про Україну. Також в друк вийшло багато англомовних видань,  стрічка «Дякую» та ми вже на фінальній стадії формування брендбуку України».

Він нагадав, що з метою отримання таких результатів в цьому напрямі при Міністерстві була створена спеціальна міжвідомча комісія з питань популяризації України в світі

Нагадаємо: Міністерство інформаційної політики України  щодня в онлайн-режимі інформує населення про свою діяльність на офіційному веб-сайті, друкує звіти про роботу українською та англійською мовою, які розповсюджує в рамках зустрічей з представниками дипломатичних місій іноземних держав в Україні.

 

Головні досягнення МІП за 2017 рік:

-          Побудовано 2 телевежі для відновлення українського мовлення в Луганській та Херсонській областях (Чонгар, Бахмутівка);

-           Телеканал UA:TV став доступним у 63 кабельних мережах світу;

-           Реалізовано 16 соціальних кампаній, 7 з яких - на підтримку реформ Уряду;

-          Розроблено стратегії інформаційної реінтеграції Криму та окремих територій на Сході України, державної політики щодо публічної дипломатії кримськотатарського народу ;

-          У напрямі інформаційної реінтеграції Донбасу та Криму проведено 6 загальнонаціональних комунікаційних кампаній, 2 міжнародні публічні заходи, презентовано 2 художні фільми («Чужа молитва» та «Кіборги»), виготовлено інформаційно-аналітичний журнал «Крим Інформ» та газету «Донбас Інформ».

 

 

 

 

 

 

 

 


Перейти до списку публікацій