Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Лютого 2018, 14:02

МІП у зоні АТО: На території Михайлівської сільської ради в ефірі працює близько 10 українських телеканалів та цифрове телебачення "Т2"

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Михайлівської сільради Олександрівського району Донецької області.

"На території Михайлівської сільської ради в ефірі працює близько десяти українських телеканалів. Добре працює цифрове телебачення "Т2", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Слостіна Тетяна, секретар Михайлівської сільської ради розповіла, що після руйнації телевежі в 2014 році під час боїв за визволення Слов'янська, в селі була повна інформаційна катастрофа. Дивитися можна було лише супутникове телебачення. "Після відновлення вежі ситуація різко змінилася. Добре працює аналогове телебачення. Сільчани почали встановлювати цифрове телебачення "Т2", яке з'явилося в ефірі.  Зараз кожне п'яте домогосподарство дивиться цифрове телебачення", – сказала Слостіна.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).

 


Перейти до списку публікацій