Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Лютого 2018, 09:02

МІП у зоні АТО: На території Новоастраханської сільської ради в ефірі працює близько десяти українських телеканалів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Новоастраханської сільради Кремінського району Луганської області.

"На території Новоастраханської сільської ради в ефірі працює близько десяти українських телеканалів, а саме: "1+1", "Інтер", "СТБ", "Україна", "112", "5 канал" та деякі інші.  Кількість каналів залежить від розташування конкретного подвір'я,"  - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Ольга Татарченко, голова Новоастраханської сільської ради розповіла, що оскільки немає проблем з ефірним мовленням, то сільчани майже не користуються цифровим телебаченням "Т2" та рідко встановлюють супутникове телебачення.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).

 


Перейти до списку публікацій