Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  14 Лютого 2018, 09:02

МІП: В Києві розпочався тренінг ЮНЕСКО для правоохоронців з питань свободи слова та безпеки журналістів

13-15 лютого 2018 року в ІА «Укрінформ» відбувається тренінг для працівників правоохоронних органів з підвищення обізнаності щодо свободи слова та безпеки журналістів. Співорганізатором заходу виступило Міністерство інформаційної політики України.

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова зазначила, що сьогодні ми переживаємо особливі часи: в час постправди інформаційний вимір набуває особливого значення, а професія журналіста стає надважливою у формуванні правдивої картини життя. Для МІП захист професійної діяльності журналістів є найголовнішим пріоритетом. «Без знань і розуміння спільних цінностей побудови демократичного суспільства рух вперед не є можливим. Фактично, тренінг є частиною формування нової суспільної домовленості між правоохоронцями та журналістами, бо, зрештою, мета у всіх одна - спільно формувати вільну країну», - додала вона.

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко зазначив, що є дуже багато моментів, над якими треба спільно працювати з Національною поліцією, давати сигнал щирого партнерства – ось, що зараз важливо.

Довідково. Тренінг проводиться за підтримки ЮНЕСКО, Української національній комісії у справах ЮНЕСКО та Консультативної місії Європейського Союзу (EUAM).

Окрім того, співорганізаторами заходу є: Міністерство інформаційної політики України, Міністерство закордонних справ Литовської Республіки, Міністерство закордонних справ України,  Міністерство внутрішніх справ України та Національна поліція України.

Також до організації тренінгу долучилися громадські організації - Національна спілка журналістів та Інститут масової інформації.


Перейти до списку публікацій