Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Лютого 2018, 14:02

МІП: Відбулася церемонія нагородження журналістів Національної премії «MEDIA etc. 2.0»

5 лютого 2018 року в Києві в театрі імені Івана Франка відбулася церемонія нагородження Національної премії «MEDIA etc. 2.0». Міністерство інформаційної політики України виступило партнером цьогорічної премії, що заснована громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» і «Громадське радіо».

У вступному слові заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін зазначив: «У добу постправди робота журналістів важлива, як ніколи раніше. Оскільки ця професія накладає певний обов’язок перед суспільством, якісне висвітлення реформування України є необхідним. Достовірні матеріали, підготовані не лише з дотриманням усіх етичних і професійних стандартів, але й з усвідомленням своєї відповідальності, є саме тією зброєю, що може здолати ворожі фейки та дезінформацію».

Зазначимо, переможців визначено в номінаціях: «Національна журналістська премія за кращу публікацію»; «Журналістська премія за кращий радіорепортаж»; «Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращу публікацію; «Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий відеорепортаж та радіорепортаж», інші.

Детальніше про переможців читайте тут: goo.gl/rkZCEH

Довідково. «MEDIA etc.» — це Національна премія для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.


Перейти до списку публікацій