Міністерство інформаційної політики України


Д. Золотухін: Демократичне суспільство передбачає відповідальність кожного за власну інформаційну безпеку

 

2 лютого 2018 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін виступив із публічною лекцією на тему: «Впровадження технологій медіаграмотності й інформаційної безпеки в систему освіти» в приміщенні Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського.

У ході лекції Дмитро Золотухін окреслив особливості сучасного інформаційного простору: наявність фейків і дезінформації, маніпулятивність і некерованість деяких процесів. «Демократичне суспільство передбачає, зокрема, відповідальність кожного за власну інформаційну безпеку. Відповісти ж на виклики інформаційної доби може лише медіаграмотна особа. Медіаграмотність передбачає здатність формувати власні умовиводи щодо того, хто та з якою метою створив і поширює інформацію. Тому важливо, щоб школа виховувала цю компетентність у наших дітей», – зазначив заступник Міністра.

Участь у заході також взяли представники навчальних закладів, відповідальні за виховну роботу закладів середньої освіти, психологи.Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2226.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове