Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Січня 2018, 12:01

МІП у зоні АТО: Жителі села Богоявленка Донецької області забезпечені українським кабельним телебаченням

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Богоявленської сільради Мар'їнського району Донецької області.

"На території Богоявленської сільської ради в ефірі присутній лише один український канал –"1+1, але це не стало проблемою для жителів села: всі жителі забезпечені кабельним телебаченням з безкоштовним пакетом телеканалів.", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Марина Москаленко, секретар Богоявленської сільської ради, розповіла, що в селі домогосподарства також користуються супутниковим телебаченням або цифровим телебаченням "Т2", але їх поширення зупинилося із появою кабельного телебачення.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).

 


Перейти до списку публікацій