Міністерство інформаційної політики України


МІП у зоні АТО: На території Байдівської сільської ради в ефірі присутні вісім українських телеканалів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Байдівської сільської ради Старобільського району Луганської області.

"На території Байдівської сільської ради в ефірі присутні вісім українських телеканалів, а от цифрове телебачення "Т2" відображає не повний пакет каналів, тому сімдесят відсотків домогосподарств надають перевагу супутниковому телебаченню", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Олексій Козаченко, голова Байдівської сільської ради, розповів що село забезпечене мережею Інтернет, а це – доступ до української інформації, законодавчої бази.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2214.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове