Міністерство інформаційної політики України


МІП у зоні АТО: На території Новоукраїнської сільської ради стабільно працює українське цифрове телебачення "Т2"

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Новоукраїнської сільської ради Мар'їнського району Луганської області.

"На території Новоукраїнської сільської ради добре працює лише цифрове телебачення "Т2". Ефірне мовлення працює нестабільно", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Малик Тетяна Василівна, секретар новоукраїнської сільради, розповіла, що село Новоукраїнка особливе: тут живуть переселенці з Полтавщини. "Школа в селі українська і всі розмовляють українською. Настрої тут дуже оптимістичні і проукраїнські", - сказала Малик.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2209.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове