Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Січня 2018, 12:01

МІП у зоні АТО: На території Новоохтирської сільради в ефірі присутні всі українські аналогові телеканали

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Новоохтирської сільської ради Новоайдарського району Луганської області.

"На території Новоохтирської сільської радив ефірі присутні всі українські аналогові телеканали. Третина населення села користується цифровим телебаченням "Т2", але не у всіх відображається повний пакет каналів", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Лаптєв Іван Кіндратович, голова Новоохтирської сільської ради розповідає, що зараз можна в ефірі переглядати російське телебачення, зокрема, "Росія 24". "Раніше в ефірі було багато російських телеканалів, але після побудови нової вежі біля Новоайдара, їх кількість суттєво зменшилася", - сказав Лаптєв.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).

 


Перейти до списку публікацій