Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Соціальна реклама  >  28 Грудня 2017, 17:12

Популяризація реформи енергоефективності

У рамках популяризації реформи енергоефективності, Міністерство інформаційної політики України представляє загальноноаціональну соціальну кампанію щодо простих побутових кроків, аби бути енергоефективним щодня.

Соціальна кампанія під загальною назвою "ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ.Чи знаєш що:" розкриває важливу тему скорочення комунальних витрат на побутовуму рівні для кожної української родини.

Енергоефективність означає раціональне використання енергетичних ресурсів, досягнення економічно доцільної ефективності використання існуючих паливно-енергетичних ресурсів при дійсному рівні розвитку техніки та технології, а також дотриманні вимог до навколишнього середовища.

Для населення – це значне скорочення комунальних витрат, для країни – економія ресурсів, підвищення продуктивності промисловості і конкурентоспроможності, для екології – обмеження викидів парникових газів в атмосферу, для енергетичних компаній – зниження витрат на паливо і необґрунтованих витрат на будівництво.

Загальнонаціональну соціальну кампанію у вигляді 8 тематичних бордів та 8 сітілайтів розповсюджено по всій території України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Перейти до списку публікацій