Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Грудня 2017, 11:12

МІП провело фінал просвітницької акції для кримськотатарських дітей "Тільде бирлик"

26 грудня 2017 року в ART-HUB ІА"Укрінформ" Міністерство інформаційної політики України провело фінал просвітницької акції для кримськотатарських дітей "Тільде бирлик" ("Єдність у мові"), присвяченої кримськотатарській писемності та культурі.

Мета: мовою (словами) дітей про Крим розкрити любов до Батьківщини, рідної мови, культури та привернути увагу до складних процесів, пов’язаних із окупацією Криму.

Відкриваючи захід, Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова підкреслила, що сила народу у рідній мові, та саме через дітей вона передається із покоління в покоління. «Народ існує до того часу, доки живе його мова та культура. В рамках акції діти мали домашнє завдання: на серцях написати рідною мовою слова на тему любові до рідного краю та рідної мови. Сьогодні ми бачимо тут серця, на яких написано "сербест" (свобода), "Ватан" (Батьківщина), "аіле" (сім'я), "авдет" (повернення), "бирлик" (єдність)", - розповіла Еміне Джапарова.

Також Еміне Джапарова додала, що дуже радує, що багато дітей написали слово «свобода» разом із словами «дія», «активність», «сонце», «сім’я», «повернення».

Всі діти, які приймали участь у фінальній акції, отримали у подарунок книги кримськотатарською мовою.

Організатори: Міністерство інформаційної політики України та Меджліс кримськотатарського народу.


Перейти до списку публікацій