Міністерство інформаційної політики України


МІП в зоні АТО: В Стрітенці на Донеччині дивляться українські телеканали переважно через Т2 та супутник

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Стрітенської сільської ради Волноваського району Донецької області.

"На території Стрітенської сільської ради місцеві жителі надають перевагу цифровому телебаченню "Т2", оскільки цифрове телебачення зараз дуже якісне та транслює велику кількість каналів. В ефірному мовленні є кілька аналогових телеканалів. Багато сільчан користується супутниковим телебаченням, але встановлювали його в той час, коли українське мовлення було відсутнє в ефірі", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Тетяна Ткач, працівник Стрітенської сільської ради розповідає, що російське телебачення дехто бачить, але це не масове явище.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/2187.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове