Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  20 Грудня 2017, 14:12

Відбулося відкриття виставки "Формула безпеки Україна-НАТО"

19 грудня 2017 року в Сумському державному університеті за участі заступника Міністра інформаційної політики України Дмитра Золотухіна відбулася церемонія відкриття виставки "Формула безпеки Україна - НАТО", присвяченої 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору. 

Виставка організована Центром інформації та документації НАТО за підтримки Міністерства інформаційної політики України й Українського кризового медіа центру охоплює питання співробітництва України та НАТО в різних сферах, зокрема, й у сфері інформаційної безпеки.

Заступник Міністра Дмитро Золотухін зазначив: "Ця виставка демонструє, яких успіхів можна досягти, якщо об'єднатися заради захисту спільних цінностей. Оскільки, партнерство з НАТО є одним зі стратегічних факторів безпеки України, важливим є нарощування співпраці між МІП і Центром інформації та документації НАТО. Ми докладемо всіх зусиль для поглиблення цих відносин наступного року".

Учасники: Дмитро Золотухін, заступник Міністра інформаційної політики України; Барбара Маронкова, директор ЦІДН; представники університету та громадянського суспільства.

Нагадаємо, 11 грудня 2017 року  заступник Міністра Дмитро Золотухін виступив із доповіддю «Вразливості законодавства у сфері протидії гібридним та інформаційним загрозам. Досвід України» в рамках дводенного семінару з питань стратегічних комунікацій, організованого Центром інформації та документації НАТО в Києві.


Перейти до списку публікацій