Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Грудня 2017, 10:12

Заява МІП щодо оголошення Російською Федерацією низки ЗМІ «іноземними агентами»

Вже четвертий рік поспіль РФ разом із окупацією українського Криму та агресією в українському Донбасі, йде шляхом суттєвого згортання всіх форм свободи.

Блокування українських сайтів, оголошення українських журналістів шпигунами та екстремістами, вичавлення українських ЗМІ з окупованих територій, захоплення радіо та телечастот - тільки частина картини, що показує реальне обличчя авторитарних процесів в РФ.

Тиск на вільну журналістику та фактичне вбивство свободи слова в РФ є одним з головних злочинів щодо власних громадян, в першу чергу. На черзі репресивної машини закордонні ЗМІ. "Радіо Свобода" з радянських часів було уособленням вільної, альтернативної точки зору, високих стандартів та неупередженості.

Оголошення журналістів низки служб "Радіо Свобода" та їх проектів «іноземними агентами» є продовженням ізоляціонізму від вільного та демократичного світу. За таких умов ще раз підтверджується факт небажання Росії йти в русі демократії та ліберальних цінностей.

Довідково:

5 грудня  2017 року Міністерство юстиції Російської Федерації внесло до списку «іноземних агентів» "Радіо Вільна Європа"/"Радіо Свобода "(РСЕ/РС), телеканал «Настоящее время», російську службу "Радіо Свобода", татаро-башкирську службу "Радіо Свобода" ("AzatliqRadiosi"), «Сибирь.Реалии», «Idel.Реалии», «Фактограф», "Кавказ.Реалии", "Крим.Реалії". 


Перейти до списку публікацій