Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Соціальна реклама  >  30 Листопада 2017, 15:11

Крим - це Україна: "100-річчя Першого Курултаю - національного з'їзду кримськотатарського народу"

В рамках загальнонаціональної кампанії "Крим - це Україна" Міністерство інформаційної політики України представляє комунікаційну кампанію, а саме бордові сюжети для носіїв зовнішньої реклами та соціальний відеоролик під загальною назвою "100-річчя Першого Курултаю - національного з'їзду кримськотатарського народу".

Кампанія включає розміщення тематичних білбордів та сітілайтів на носіях зовнішньої реклами на території всієї України. Відео, на правах соціальної реклами, транслюватиметься на загальнонаціональних та регіональних телеканалах.

Фундаментом нинішнього Курултаю є не тільки багатовікова історична спадщина демократичного управління, а й досвід будівництва національної державності в 1917 році.

Перше засідання Курултаю відбулося в грудні 1917 року. На ньому розглядалися питання державного ладу Криму, взаємини кримських татар з іншими національностями на півострові, політика національного уряду, вироблення законів, що визначають різні сфери суспільного життя кримських татар, проведення корінних реформ.

У 2017 році святкується 100-річчя Першого Курултаю - національного з'їзду кримськотатарського народу, що є важливою подією для усіх кримських татар та українців.

 


Перейти до списку публікацій