Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  30 Листопада 2017, 17:11

МІП: Стратегія інформаційної реінтеграції Донбасу передбачає щорічний перегляд та актуалізацію

30 листопада 2017 року в Національному медіа центрі «Територія реформ» за участі Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової відбувся «круглий стіл» на тему: «Повернення додому. Сценарії соціально-економічної реінтеграції Донбасу".

Метою зустрічі було обговорення відновлення промислового потенціалу, економічної реінтеграції території Донбасу у контексті реалізації соціально-економічних, адміністративних реформ в Україні, а також інформаційно-комунікаційний супровід законодавчих ініціатив.

Відкриваючи захід, Еміне Джапарова зазначила, що сьогодні Міністерство, в напрямі піднятих питань, розробило Стратегію інформаційної реінтеграції території Донбасу. "Мета цього документу – створення передумов, щоб повернути тимчасово-окуповані території в Україну. Це має відбутися і на рівні свідомості жителів підконтрольних та непідконтрольних Україні частин Донецької та Луганської областей", - сказала Джапарова.

Перший заступник також додала: "Реалізація цієї Стратегії розрахована на період до 2020 року. Ми передбачаємо її щорічний перегляд та актуалізацію. В Стратегії також розписані шляхи і способи розв'язання проблеми повернення територій. З цим документом можна ознайомитися на сайті Міністерства".

Організатори: Міністерство інформаційної політики України, Київський прес-клуб, Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка.

Учасники: Еміне Джапарова, Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Юрій Гримчак, заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України; Анатолій Кінах, Голова УСПП; народні депутати, журналісти, представники Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка, Інституту суспільно-економічних досліджень, Центру трансформації України, Національного інституту стратегічних досліджень, державні діячі, політологи, економічні експерти.


Перейти до списку публікацій