Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  13 Листопада 2017, 15:11

Е.Джапарова: Вручена Ільмі Умерову Премія - це визнання боротьби кримських татар за Крим у складі України

13 листопада в ІА "Укрінформ" відбувся захід для ЗМІ "Ільмі Умеров – лауреат  Премії "Платформи європейської пам'яті та совісті", за участі Першого заступника Міністра інформаційної політики Еміне Джапарової.

Під час заходу Еміне Джапарова зазначила, що Премія, вручена Ільмі Умерову, - це визнання боротьби кримських татар за Крим у складі України . "Символом Премії є боротьба з режимами, саме на цьому сьогодні ґрунтується національно-визвольний рух кримських татар. Так само як колись основою національного руху був опір радянському комуністичному режиму", - сказала Перший заступник.

За словами Ільмі Умерова,  питання про звільнення Олега Сенцова та інших політв'язнів обговорювалося на зустрічі з президентом Туреччини Ердоганом, але головним було питання деокупації Криму і повернення його до складу України. "Звичайно, ми говорили ще про інші аспекти -  про те, що деокупація Криму, повернення Криму до складу України - ця обов'язкова умова і це головне, а звільнення двох осіб - це маленький епізод", - сказав заступник голови Меджлісу.

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Еміне Джапарова, Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Ільмі Умеров, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу; Ескендер Барієв, член Меджлісу кримськотатарського народу, Голова правління Кримськотатарського Ресурсного Центру.

Нагадаємо, Нагородження Ільмі Умерова відбулося в Парижі в рамках конференції платформи "100 років комунізму. Історія і пам'ять". Він був удостоєний Премії "Платформи європейської пам'яті та совісті" "за визнання його боротьби проти тоталітаризму, за ідеали демократії, основні права і свободи людини і верховенство закону".


Перейти до списку публікацій