Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  1 Грудня 2017, 15:12

МІП в зоні АТО: В селах Веселогірської сільської ради в ефірі є 10 українських телеканалів

 

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Веселогірської сільської ради Слов'яносербського району Луганської області.

 
"В селах Веселогірської сільської ради в ефірі є 10 українських телеканалів. Цифровим телебаченням "Т2" та супутниковим телебаченням користується незначна кількість мешканців, оскільки стабільний ефірний сигнал покриває потреби сільчан", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.
 
 
Голова сільської ради Андрій Щербина та секретар сільської ради Наталія Бондарева розповіли, що на території сільської ради Інтернет дуже гарної якості. "Телефонний зв'язок у нас практично відсутній, тому все спілкування йде за допомогою мережі Інтернет. У сільраді, на другому поверсі, в одній із кімнат розташована спеціальна точка, де є телефонний зв'язок", - розповів Щербина.
 
Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017 ) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017). 
 
 
 
 

Перейти до списку публікацій