Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  6 Листопада 2017, 15:11

МІП прозвітувало за три квартали роботи в 2017 році

6 листопада 2017 року в ІА «Укрінформ» відбулася звітна прес-конференція керівництва Міністерства інформаційної політики України та партнерів за три квартали спільної роботи (січень-вересень 2017 року).

Відкриваючи захід, Державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко нагадав, що Міністерство постійно звітує за результатами своєї діяльності. З усіма результатами за три квартали роботи можна ознайомитися на сайті відомства.

Артем Біденко виділив окремі напрями роботи: "В третьому кварталі нами разом з профільним Комітетом було запущено проект друку книжок для зони АТО. Це, зокрема, книжки історичного характеру та про події в зоні АТО. У цьому році на цей проект було виділено порівняно невеликі кошти, але, сподіваюся, в наступному році ми зможемо друкувати та розповсюджувати значно більше літератури".

Сергій Костинський, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення нагадав, що при МІП працює Комісія з питань відновлення мовлення, яка дає дійсні результати. "Коли до складу Комісії увійшли всі органи, від яких залежить відновлення мовлення, ми разом показали реальні результати. Зокрема, Нацрада, за час роботи Комісії, виділила 88 частот саме для мовлення в Донецькій та Луганській областях . Це найбільша кількість виділених частот серед усіх інших областей".

Олександр Бригинець, радник Міністра з питань відновлення мовлення (народний депутат України), під головуванням якого здійснюється моніторингова місія МІП розповів, що за цей рік було близько 30 виїздів в зону АТО. "Вздовж та впоперек пройшли прифронтову лінію. Ми виявили такий факт, що суттєво прокращилось мовлення в Луганській області. Новозбудовані вежі - це не лише подача людям українських каналів, а й зменшення сили впливу ворожих мовників". Він додав, що запланована вежа в Покровську закриває всі технічні питання. Тепер буде справа за наповненням контенту.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017 ) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій