Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Листопада 2017, 22:11

МІП та Нацакадемія державного управління при Президентові України підписали меморандум про співпрацю

28 листопада 2017 року Міністерство інформаційної політики України та Національна академія державного управління при Президентові України домовилися про співпрацю, основною метою якої є: об'єднання зусиль щодо розвитку інформаційного суспільства та вироблення ефективної державної інформаційної політики з метою захисту кіберпростору України, а також організація підготовки, перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації держслужбовців.

Під час підписання Міністр Юрій Стець зазначив, що МІП разом з Міносвіти вже зараз реформує освіту в сфері комунікацій - буде нова спеціальність комунікативістика, яка дасть країні людей, що прокладуть міст-ділог між державою та суспільством через ЗМІ, зокрема. "Ваш досвід допоможе знайти кадри в сфері інформаційної політики, дослідити та потім якісно будувати систему стратегічних комунікацій," – сказав Міністр.

Міністр додав, що Міністерство інформаційної політики готове залучати своїх провідних фахівців до викладання спеціальних тематичних занять у Національній академії та залучати студентів проходити практику.

Зі свого боку президент Національної академії наголосив на необхідності впровадження нових підходів щодо вибору тем магістерських досліджень, коли вони затверджуватимуться виключно за погодженням органів публічної влади, що дасть змогу зробити їх практико орієнтованими та корисними як для держави, так і для суспільства.

Зокрема Василь Куйбіда зазначив: "Кожен слухач, якій закінчуватиме Національну академію, знатиме основні завдання та цілі тієї роботи, яка йому дійсно цікава і в якій він розбирається. Результат отримується лише тоді, коли присутнє натхнення в тому напрямі, де є розуміння".

Президент Національної академії також додав, що головним у навчанні в НАДУ є одержання практичних навичок, в даному випадку, у сфері інформаційної політики, що сприятиме підвищенню рівня фахової підготовки публічних службовців нової формації.

Участь в зустрічі взяли: держсекретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко, завідувач кафедри інформаційної політики та цифрових технологій Національної академії державного управління при Президентові України Олександр Карпенко та Голова Громадської ради при Міністерстві інформаційної політики України Михайло Васянович.

 


Перейти до списку публікацій