Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  28 Листопада 2017, 11:11

МІП представило досвід розробки інформаційного законодавства країнам-членам ЄС і НАТО

27 листопада 2017 року в місті Гельсінкі, Фінляндія, заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін виступив із доповіддю на закритому семінарі Hybrid CoE «Resilient Legislation», присвяченому проблематиці законодавчих прогалин в інформаційній сфері в контексті гібридних загроз демократичним державам.

«Створення Центру з питань протидії гібридним загрозам в Європі – це значний крок уперед для західних демократій, які все більше піддаються впливу гібридних загроз. Ми сподіваємося на те, що величезний досвід українських експертів у сферах комунікаційних, кібернетичних, енергетичних та інших загроз гібридного характеру буде ефективно використаний. Ми, у свою чергу, готові ділитися нашими напрацюваннями з європейськими партнерами», – сказав Дмитро Золотухін.

Зазначимо, семінар був організований Hybrid CoE – Європейським Центром протидії гібридним загрозам, що був заснований 12 країнами-членами ЄС і НАТО та розпочав свою роботу 1 липня 2017 року. Центр має на меті сформувати загальне розуміння суті гібридних загроз на стратегічному рівні та сприяти розробці всеохоплюючих заходів у відповідь на загрози на національному рівні та скоординованих заходів на рівні ЄС і НАТО.


Перейти до списку публікацій