Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  27 Листопада 2017, 14:11

Еміне Джапарова: "МІП через комунікаційні кампанії, іномовлення та інші проекти, в тому числі, повертає національну правду"

23 листопада в Арт Хабі ІА «Укрінформ» відбулася дискусія «Влада та пропаганда. Анатомія союзу» за участі Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової.

На зустрічі у форматі public talk розглянули проблему комплексно за допомогою спікерів: журналіста, медіа- продюсера та представника влади. 

Еміне Джапарова: "Девіз діяльності МІП є простий, але відображаючий дійсність нашої діяльності, слоган: "краща контрпропаганда - це правда!". Україна багато десятків років живе в "королівстві викривлених дзеркал", коли монополія на нашу "правдиву" історію, культуру, тощо належала Москві. Тому перед українцями є проста задача - сформувати свій наратив. МІП через комунікаційні кампанії, платформу іномовлення та інші проекти в тому числі повертає національну правду".

Під час дискусії Микола Княжицький наголосив, що Україна є напівдемократичною країною, однак питання пропаганди, нав’язування інформаційного впливу від політики та джерел влади є не такою критичною проблемою як, наприклад, в Росії. «Порівняно з Європою Україна в питанні пропаганди є більш-менш лояльною країною», - сказав Княжицький.

Учасники: Еміне Джапаров, Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Aндрій Куликов, журналіст, редактор, радіо- та телеведучий, медіа-експерт, співзасновник та керівник Громадське радіо; Микола Княжицький, народний депутат України; Михайло Фельдман, автор та засновник Вільна Академія Змін.

 


Перейти до списку публікацій