Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  22 Листопада 2017, 14:11

МІП: На території Анадольської сільскої ради в ефірі присутні 9 українських каналів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Анадольської сільської ради Волноваського району Донецької області.

"В селах Анадоль та Полкове, що підпорядковані Анадольській сільській раді, в телеефірі присутні "Інтер", "1+1", "Сигма", "МТВ"(місцевий телеканал), "СТБ", "Україна", "ICTV", "ТВ7", "5 канал". Телесигнал надходить з Маріуполя. Цифрове телебачення "Т2" дивляться мало, тому що є в добрій якості ефірне мовлення", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами виконуючої обов'язки голови сільської ради Любченко Віри, у частини мешканців є проблеми з ефірним мовленням, оскільки заважає складний рельєф місцевості, тому близько 60 відсотків сільчан користується супутниковим телебаченням. 

Також Любченко додала, що телеканалів з окупованих територій та з РФ в ефірі немає.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017 ) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій