Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Листопада 2017, 15:11

В МІП обговорили необхідність розробки Національної комунікаційної стратегії з ґендерної рівності в Україні

13 листопада 2017 року в Міністерстві інформаційної політики України відбулася зустріч з представницями проекту "ООН-Жінки" "Гендерна рівність у центрі реформ, миру та безпеки".

Метою зустрічі було обговорення питання необхідності розробки Національної комунікаційної та адвокаційної стратегії з ґендерної рівності в Україні.

Для роботи над розробкою проекту та плану дій щодо впровадження цієї стратегії на період з 2018 по 2020 рік "ООН-Жінки" залучили Міжнародну консультантку з комунікації з питань ґендерної рівності пані Ліз Голденберг.

Еміне Джапарова: "Україна долучилась до головних міжнародних зобов`язань щодо забезпечення гендерної рівності. Проте жінки досі стикаються з перешкодами у здійсненні своїх політичних, економічних та соціальних прав. Сьогодні гендерна дискримінація посилюється в зв'язку з анексією Криму та військовим конфліктом на Сході України. Саме послідовна комунікація здатна підвищити обізнаність суспільства щодо питань ґендерної рівності та сприяти успішному врахуванню ґендерних питань під час здійснення реформ".

Під час зустрічі представниці "ООН-Жінки" зазначили, що при розробці комунікаційної та адвокаційної стратегії передбачається забезпечити прозорий та інклюзивний процес участі всіх зацікавлених сторін від уряду, парламенту, міжнародних та локальних партнерів з розвитку, громадянського суспільства та медіа, які сприяють розвитку ґендерної рівності та розширенню можливостей жінок в Україні.

На зустрічі були присутні: Еміне Джапарова, Перший заступник Міністра інформаційної політики України, Людмила Василенко, завідувачка сектору з питань європейської інтеграції, Ліз Голденберг, Міжнародна консультантка з комунікації з питань ґендерної рівності, Лі Томпперт, керівниця проекту "ООН-Жінки" "Гендерна рівність у центрі реформ, миру та безпеки", Нарміна Стрішенець, спеціалістка з комунікації та адвокації, Галина Мещерякова, програмна аналітик з питань ґендерної рівності та реформ, Оксана Снітко, перекладачка.


Перейти до списку публікацій