Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  21 Листопада 2017, 11:11

МІП: Держсекретар А. Біденко провів робочі зустрічі у Вашингтоні

17 листопада у Вашингтоні державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко та радник Міністра інформаційної політики України із стратегічних комунікацій Аліна Фролова провели ряд зустрічей: з Директором Євразійського центру ім. Д. Патрічіу при Атлантичній раді США Дж. Е. Гербстом, з офіційним представником Державного Департаменту США Хізер Енн Науерт, а також з командою Державного Департаменту, що відповідає за взаємини з Україною. 

Під час перемовин Артем Біденко зазначив, що Україна обрала для себе чіткі зміни, й це проявляється, насамперед, у стратегічному плануванні. «Ми маємо довготривале планування, яке формується на трьох головних елементах: підтримка цінностей вільного світу, зростання економіки, а також питання безпеки», - сказав держсекретар. 

Артем Біденко додав, що ми намагаємося пояснити нашим колегам у США, що в більшості інформація про Україну сильно викривлена. "За два роки ми не можемо все реформувати, але ми, говоримо тими ж словами, що й політики у Сполучених Штатах, ми маємо такі самі цінності й однозначно досягнемо наміченого результату ", - зауважив Біденко. 

Також під час зустрічей державний секретар піднімав питання про ситуацію, яка склалася навколо Романа Сущенка та попросив підтримувати на міжнародній арені цю тему, аби досягти визволення журналіста з полону. 

Нагадаємо, що держсекретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко та радник Міністра інформаційної політики Аліна Фролова поїхали до Америки з метою презентація фоторобіт «.RAW Україна на передовій». 

В ході відрядження проведено ряд зустрічей з метою подальшої співпраці, зокрема в напрямку популяризації України в світі.

 


Перейти до списку публікацій