Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Листопада 2017, 09:11

Телеканал іномовлення України відвідає молодь з української діаспори світу

15 листопада відбулася зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця з Президентом Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирославом Гочаком за участі членів конгресу та народних депутатів.

Юрій Стець: «Вчора відбулося відкриття вашого проекту - стажування молоді діаспори у Верховній Раді України. До нас, я знаю, приїхало більше 20 українців з усіх куточків світу, які матимуть змогу попрацювати з народними депутатами. Зокрема, ми пропонуємо відвідати наш канал іномовлення UA|TV, щоб потім ці українці в світі змогли поділитися джерелом донесення правди про Україну".

Міністр зазначив, що він знає про те, що багато приїжджих – це українці, які мають свої власні медіаресурси. Він запропонував обмінюватися інформацією про Україну та брати достовірну інформацію з джерела Укрінформу, що є мультимедійною платформою іномовлення України.

В свою чергу, Мирослав Гочак зазначив, що Конгрес і надалі буде сприяти становленню контактів молоді України в світі з МІП зокрема. "Наші українці в світі зараз хочуть допомагати в боротьбі з пропагандою проти України. Вони готові бути першоджерелами інформації про те, як українці живуть в світі та підтримують свою Батьківщину. Вони також готові брати інформацію з державного першоджерела – мультимедійної платформи іномовлення України для поширення в державах, де вони проживають та перекладати тією ж державною мовою. Це є дуже важливим, якою мовою подавати новини, адже не всі в світі читають англійською. Для них цікаво і зрозуміло читати новини про Україну рідною мовою своєї країни", - наголосив Гочак.

 

Нагадаємо, 14-го листопада стартувало стажування молоді діаспори та України у Верховній Раді, органах виконавчої влади та національних ЗМІ, під назвою – Молодіжна акція “Українська політика та ЗМІ очима молоді“.

На стажування зареєструвалося понад 300 бажаючих кандидатів з 25 країн з усіх континентів крім Африки. З них відібрано для участі 40 учасників: 10 учасників –представники молоді з України та 30 учасників з української молоді діаспори. Серед діаспорян є представники 21 країні світу: Грузії, Молдови, Литви, Італії, Російської Федерації, Чеської Республіки, Фінляндії, Ізраїлю, Словаччини, Естонії, Німеччини, Австралії, Угорщини, Румунії, Польщі, Аргентини, Греції, Бразилії, Франції, Казахстану i Сербії.

Miжнародна акція триватиме впродовж 14-22 листопада 2017 року. Програмою передбачено ознайомлення учасників з роботою Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, центральних ЗМІ.

 


Перейти до списку публікацій