Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Листопада 2017, 13:11

МІП: Досвід України в побудові стратегічних комунікацій дає можливість працювати на випередження

3 листопада 2017 року у Вільнюсі відбувся семінар для вищого керівництва Литви зі стратегічних комунікацій за участі радника Міністра інформаційної політики України Аліни Фролової. Виступаючи на заході з темою: "Стратегічні комунікації на практиці: приклад України", Аліна Фролова зазначила, що Україна стала однією з перших європейських країн, яка публічно заявила про намір побудувати нову систему стратегічних комунікацій.

"Ми чудово розуміємо умови, за яких нам доводиться це робити. Це і стара пострадянська система державного управління, і одночасне реформування майже всіх ключових зон відповідальності держави, військові дії, а також відсутність будь-якої репутації на міжнародній арені. Тому, наш досвід дуже важливий для країн-партнерів. Цей досвід дає можливість побачити вразливі місця системи і працювати на випередження", - сказала Фролова.

Окрім цієї теми, під час семінару піднімались питання щодо сутності стратегічних комунікацій, використання традиційних медіа та соцмереж у гібридних війнах, вразливості цифрового світу. Також учасники семінару познайомилися з практикою стратегічних комунікацій на прикладі НАТО та Фінляндії.

Організатором події виступив Центр передового досвіду стратегічних комунікацій НАТО (The NATO Strategic Communications Centre of Excellence).


Перейти до списку публікацій