Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  18 Травня 2017, 15:05

МІП і Facebook обговорили створення "тривожної кнопки" для користувачів

15-19 травня 2017 року в Празі заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін взяв участь у STRATCOM SUMMIT, присвяченому стратегічним комунікаціям.

На полях форуму Дмитро Золотухін провів робочу зустріч з керівником громадської політики Facebook у Центральній та Східній Європі Габріелою Чех, під час якої обговорив із нею перспективи розвитку соціальної мережі в Україні: можливості підтримки українських журналістів і блогерів у разі отримання ними загроз на Facebook, а також встановлення "тривожної кнопки" для користувачів у складному психоемоційному стані.

Габріела Чех висловила занепокоєння стосовно ситуації з сумнозвісними "синіми китами".

"Хоча ми зійшлися на думці, що це є непідтверджена, розігнана журналістами сенсація, домовилися про те, що у користувачів має бути "тривожна кнопка". Особливо, у підлітків, а також у випадку ситуацій, що ведуть до суїцидальних настроїв", - повідомив про результати зустрічі Золотухін.

Зазначимо, МІП планує розробити пропозиції для Facebook щодо підключення до співпраці українських організацій, які здійснюють психологічну підтримку по телефону в режимі 24/7.

Нагадаємо, 17 червня 2015 року Міністр Юрій Стець і заступник Міністра Артем Біденко вже проводили зустріч з Габріелою Чех і Томасом Крістенсеном, директором з питань громадської політики Facebook у Скандинавії, Центральній і Східній Європі та Росії, в ході якої обговорили підходи до моніторингу українського сегменту мережі.


Перейти до списку публікацій