Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  7 Листопада 2017, 09:11

МІП відкрите для творчої молоді

3 листопада в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся фінал Всеукраїнського фотоконкурсу для творчої молоді «Країна змін» за участі представників Міністерства інформаційної політики України. Під час урочистостей було нагороджено найкращих юних фотомитців України.

МІП випала нагода нагородити талановитого юнака, 11-ти класника з Київщини Валерія Гришу, який отримав премію "глядацьких симпатій" та можливість друку світлин у відомих українських медіа. Юнак - молодий кореспондент місцевої газети.

Зазначимо, що за його роботи, як і за роботи інших учасників, голосували у Фейсбуці на сторінці конкурсу.

«Наше Міністерство підтримує талановиту молодь. Наприклад, наші двері відкриті завжди для студентів. Про це свідчить #СтудрадаМІП та їх активність в нашій роботі. Цей фотоконкурс дає наснагу молодим талантам передавати сьогодення України. Це свого роду популяризація змін на краще в нашій державі», - під час вітання сказала представник Міністерства Марина Соботюк, координатор Студради при МІП.

Нагадаємо, фотоконкурс «Країна змін» засновано навесні цього року з ініціативи викладача кафедри журналістики та нових медіа Інституту журналістики Андрія Сніжка. Майже 60 учасників віком до 25 років долучилося до фотозмагання, з них 20 кращих пройшли у фінал (40 найкращих їх творів тепер можна побачити на виставці в Інституті журналістики, поруч зі 113 ауд.), але 8 лідерів було відзначено цінними призами та грошовими преміями.

 


Перейти до списку публікацій