Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Жовтня 2017, 17:10

Ідентичність кримських татар є запорукою повернення Криму до України

13 жовтня 2017року Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова взяла участь у регіональній конференції випускників програми стажувань у німецькому Бундестазі “Ідентичність у глобалізованому світі”.

Під час панельної дискусії «Поняття рівнів ідентичності у співвідношенні з поняттями самовизначення і належності» обговорено питання змін в ідентичності українців/кримських татар за останню чверть століття; національної та європейської ідентичності України; чим є Україна для Заходу.

Під час заходу Джапарова наголосила, що статус корінного народу, який Україна визнала за кримськими татарами є фактором повернення Криму до складу України: "Після деокупації Криму, корінний народ, в разі реалізації права на самовизначення, стане запорукою захисту України в Криму".

Вона додала, що насправді над тим, щоб була дистанція між українцями і кримськими татарами, Росія працювала давно. Вони зрозуміли, що коли ми об’єднуємося, ми перемагаємо Москву.

Довідково: Конференція організована Клубом українських випускників програми за підтримки Німецького Бундестагу, Посольства Німеччини в Києві, Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні в рамках програми стажування у Німецькому Бундестазі «Міжнародна парламентська стипендія».

Участь у конференції взяли близько 40 учасників з 19 країн (включаючи Україну), у тому числі з німецького боку - д-р Лале Акґюн (представниця Соціал-демократичної партії Німеччини, публіцистка, депутат Бундестаґу у 2002-2009 рр.) та Штефан-Клаудіо Лемме (член Німецького Бундестагу від СДПН, один з основних референтів Бундестагу по програмі IPS).

 


Перейти до списку публікацій