Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Листопада 2017, 10:11

МІП у зоні АТО: На території Нижньотеплівської сільської ради в ефірі присутні 12 українських телеканалів.

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Нижньотеплівської сільської ради прифронтового Станично-Луганського району Донецької області.

"Тут в ефірі присутні 12 українських каналів, але чимало і російських. Близько п'ятидесяти відсотків домоволодінь мають супутникове телебачення", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами Наталії Ушакової, голови нижньотеплівської сільської ради, до встановлення телевежі у Бахмутівці, в ефірі були лише російські телеканали, а от зараз багато українських. "Наша головна проблема зараз – це слабкий нестабільний Інтернет. Сподіваємося, що це питання вирішиться найближчим часом", - сказала Ушакова.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017 ) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій