Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  17 Жовтня 2017, 16:10

МІП: "Найбільший виклик для сучасної України- це баланс між свободою та безпекою"

13 жовтня ц.р. Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова взяла участь у конференції «Golos Fest Ukraine».

В рамках заходу Еміне Джапарова розповіла про сучасні тенденції та виклики інформаційного суспільства України.

За словами Першого заступника Міністра Еміне Джапарової, найбільший виклик для сучасної України- це баланс між свободою та безпекою. В сфері свободи слова - це чутливий баланс. 

"В умовах інформаційної війни РФ проти України, коли демократичні інструменти (ЗМІ, лідери думок, соціальні мережи, громадські організації та активісти, спортсмени, представники культури, музейники, релігійні діячі, кіноіндустрія ітд) використовуються з однією метою дискредитації України або наприклад "узаконення кримнаш" , надзвичайно важливим є пошук формату реагування на такі загрози. Це спільна задача. Тут класичні підходи не завжди працюють», - наголосила Еміне Джапарова.

Довідково: Конференція організована KUNA Bitcoin Agency и AroundB. Місія заходу - створення спільноти незалежних журналістів-блогерів і інноваторів, які реалізовують проекти на основі технології блокчейн. У фокусі уваги заходу нові можливості для створення контенту, проблема плагіату та замовних новин, ангажованості ЗМІ і журналістів в епоху децентралізованих і незалежних медійних майданчиків. Програма конференції складалася з двох напрямків: для журналістів і блогерів - про можливості та перспективи роботи на інноваційній соціальної медіа-платформі Golos.io і інших незалежних децентралізованих медійних майданчиках; та для розробників – про створення проектів на базі медіа-платформи Golos.io.


Перейти до списку публікацій