Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  1 Листопада 2017, 17:11

МІП у зоні АТО: На території Зорянської сільської ради в ефірі присутні 14 українських каналів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Зорянської сільської ради прифронтового Нікольського району Донецької області.

"На території Зорянської сільської ради в ефірі присутні 14 українських каналів, цифрове телебачення "Т2" теж є і гарної якості. Окрім того потрібно зазначити, що російські канали в телеефірі відсутні", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Алла Макарова, спеціаліст Зорянської сільської ради розповіла: "У нас ситуація набагато краща, ніж в інших прифронтових селах: багато українських каналів в ефірі, крім того мешканці села дивляться цифрове телебачення "Т2" та супутникове телебачення. Також потрібно додати, що майже всі жителі села мають кабельний Інтернет", - сказала Макарова.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017 ) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій