Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  1 Листопада 2017, 13:11

МІП: Є три складові для перемоги у гібридній війні

1 листопада 2017 року в Києві за круглим столом “Україна та країни Східного Партнерства у протидії гібридним загрозам заради суспільної безпеки” учасники представили погляди українських інституцій у сфері безпеки, українського експертного і громадського середовища, представників країн ЄС і Східного партнерства.

Ці погляди спрямовані на розвиток державних можливостей протидії гібридним загрозам та гарантування безпеки суспільства, а також окреслення шляхів їх подальшого посилення та обговорення можливостей використання відповідного досвіду Євросоюзу, країн ЄС і Східного партнерства.

Під час виступу державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко висловив думку: "Ми бачимо перед собою три важливих завдання  для перемоги у гібридній війні: підтримка цінностей відкритого суспільства, розбудова інституційних можливостей та розвиток стратегічних комунікацій. Саме в цих напрямах працює Міністерство, постійно напрацьовуючи діалог із західними партнерами".

Учасники заходу: Артем Біденко, Державний секретар Міністерства інформаційної політики України; Посол Хюґ Мінгареллі, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні; Герт Ентсу, Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні; Дмітрі Теперік, Виконавчий директор Міжнародного центру оборони і безпеки (Естонія); Давід Шахназарян, Голова Центру політичних і правових досліджень “Concord” (Вірменія).

Організатори: Європейський Союз, Міжнародний фонд "Відродження", Національна платформа Форум громадянського суспільства Східного Партнерства, Громадська Синергія, Центр Глобалістики "Стратегія ХХІ".


Перейти до списку публікацій