Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  27 Жовтня 2017, 11:10

Юрій Стець провів зустрічі із Послом Німеччини Ернстом Райхелем, Послом США Марі Йованович та Послом Великобританії Джудіт Гоф

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець провів зустрічі з Надзвичайними та Повноважними Послами: Німеччини в Україні Ернстом Райхелем, США в Україні Марі Йованович та Великої Британії в Україні Джудіт Гоф. Під час заходів обговорювалися питання, які стосуються роботи журналістів, захисту свободи слова, а також стратегічних комунікацій. Зокрема Міністр презентував ключові напрацювання в цих напрямах. 

Окрім звіту Міністерства за 9 місяців роботи, Міністр передав інформацію щодо функціонування українського розділу онлайн-платформи Ради Європи з питань захисту журналістів, а також звернув увагу на ті зусилля, які робить відомство для реалізації журналістами свого права на професію. Окрім того, Юрій Стець надав для аналізу план заходів з реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2017 рік, розроблений МІП та ухвалений Кабінетом міністрів України. 

Серйозну увагу Юрій Стець звернув на важливість реформи системи стратегічних комунікацій, подякувавши за підтримку, яку надають країни НАТО в розбудові відповідних інституцій в Україні.


Перейти до списку публікацій