Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Жовтня 2017, 10:10

МІП в зоні АТО: На території Петропавлівської сільської ради великий вибір українських теле- та радіоканалів в ефірі

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Петропавлівської сільської ради Станично-Луганського району Донецької області.

"Після введення телевізійної вежі у Бахмутівці, на території Петропавлівської сільської ради великий вибір українських теле- та радіоканалів в ефірі", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами секретаря Петропавлівської сільської ради Тріщенко Олени, в штаті селищної ради є спеціаліст, який займається аналізом ефірної ситуації та пояснення людям, що і як знайти в ефірі. Цю посаду займає Олександр Шовцов. Він коментує: "Супутникове телебачення мають переважна більшість жителів, тому що ставили, коли українського мовлення тут не було. Саме в той час з'ясувалося, що обладнання, привезене з Росії, закодоване таким чином, щоб не приймало українські канали, через те ТВ-тюнери довелося купувати у Станиці Луганській", - сказав Шовцов.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017 ) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).


Перейти до списку публікацій