Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  24 Жовтня 2017, 11:10

МІП: На території Кальчицької сільської ради в ефірі присутні 13 українських телеканалів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Кальчицької сільської ради Нікольського району Донецької області.

"На території Кальчицької сільської ради в ефірі присутні 13 українських каналів. Цифрове телебачення "Т2" теж є і добре працює, але мало хто з сільчан ним користується, оскільки ефірне телебачення повністю задовольняє потреби в українському мовленні. З тієї ж причини не популярне і супутникове телебачення", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами Рибкіної Надії, голови Кальчицької сільської ради, найгірша ситуація під час проведення профілактичних робіт на телевежі: в цей час припиняється робота українського ефірного телебачення і замість нього в ефірі з'являються канали з окупованої території, що заходять на вільні частоти.

"Раніше на території нашої сільради можна було дивитися інтернет-телебачення, але зараз його, на жаль, вже немає", - сказала Рибкіна.

Зазначимо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017 ) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017)


Перейти до списку публікацій