Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  23 Жовтня 2017, 15:10

Е. Джапарова: "Нам важлива співпраця з ОБСЄ в питаннях регулювання мови ненависті в Україні у відповідності до міжнародних норм і стандартів"

1 

20 жовтня 2017 року в Міністерстві інформаційної політики України відбулася зустріч Першого заступника Міністра Еміне Джапарової з Представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлемом Дезіром.

Під час зустрічі були порушені питання безпеки журналістів, підтримка роботи закордонних журналістів в Україні, можливість об’єднання зусиль та підтримка з боку ОБСЄ у питанні протидії пропаганді, «фейковим новинам» та розвиток суспільного мовлення в Україні.

Перший заступник Міністра Еміне Джапарова наголосила: «Сьогодні, в умовах гібридної війни, перед Україною стоїть першочергове завдання дотримання балансу в інформаційній сфері. Нам важлива співпраця з ОБСЄ за такими напрямками як регулювання мови ненависті в Україні у відповідності до міжнародних норм і стандартів та запровадження освітніх програм з питань саморегулювання для журналістів та державних службовців».

У свою чергу Арлем Дезір висловив готовність залучити експерта з питань практики регулювання мови ненависті у засобах масової інформації, яка застосовується в країнах-учасницях ОБСЄ та з узагальнення такої практики для можливості застосування в Україні.

На зустрічі були присутні: Еміне Джапарова, Пеший заступник Міністра інформаційної політики України; Арлем Дезір, Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ; Маттіус Берман, головний радник офісу Представника; Айдар Батагоров, радник офісу Представника; Марина Безкоровайна, працівник Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні; Юлія Каздобіна, радник Міністра інформаційної політики України з питань інформаційної реінтеграції Криму; Людмила Василенко.


Перейти до списку публікацій