Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Жовтня 2017, 15:10

МІП: Кризові комунікації важливі для гарантування безпеки критичної інфраструктури

1 

17 жовтня заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін взяв участь у командно-штабних навчаннях з питань захисту критичної електроенергетичної інфраструктури та реагування на загрози порушення стійкості її функціонування.  

У доповіді Дмитро Золотухін наголосив, що питання ефективної системи кризових комунікацій стає життєво важливим для забезпечення безпеки об'єктів критичної інфраструктури. «Останні ситуації показали, що саме в питанні інформуванні населення та роботи з медіа часто криється один із найважливіших аспектів діяльності державних структур у кризових ситуаціях. Навіть наслідки аварій і кібератак долаються достатньо швидко. Однак інформаційний шлейф у медіапросторі нікуди не зникає і продовжує наносити шкоду репутації країни», - пояснив він.

Заступник Міністра зазначив, що впродовж навчань МІП разом із колегами з НАТО, Мінпаливенерго та державних підприємств енергетики опрацьовує питання, пов’язані з комунікаційними аспектами ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Участь у заході взяли представники НАТО, апарату РНБО, МЗС, Мінрегіону, Мінінфраструктури, МВС, Міноборони, ДІЯР, ДСНС, СБУ, Держспецзв’язку, Нацполіції та Нацгвардії.

Зазначимо, командно-штабні навчання з питань захисту критичної електроенергетичної інфраструктури та реагування на загрози порушення стійкості її функціонування проходять у рамках виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2017 рік. 


Перейти до списку публікацій