Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  7 Жовтня 2017, 11:10

Головна місія проекту «QIRIMYOUNG» - підготовка кримськотатарської молоді до процесу деокупації Криму

07 жовтня у м. Львів Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова взяла участь у закритті європейського молодіжного проекту «QIRIMYOUNG».

Проект «QIRIMYOUNG» - це навчальний та практичний проект, адаптований до потреб кримськотатарської молоді в світлі актуальних реформ в українському суспільстві. Головною місією такої ініціативи є підготовка кримськотатарської молодіжної професійної еліти до процесу деокупації Криму.

"Перед кримськотатарським народом стоїть не тільки завдання збереження самоідентичності, але й його розвиток як корінного народу Криму. Одним із важливих напрямів в цьому аспекті має бути підготовка кваліфікованих спеціалістів. Саме освіта є запорукою професійного розвитку нашого народу, який прагне до самовизначення. Кримські татари мають потужний потенціал для досягнення високого рівня професіоналізму у політичній, економічній, соціальній, культурній та інших сферах суспільного життя. В той же час, важливими є розвиток лідерських якостей, навичок управління та критичного мислення серед кримськотатарської молоді", - наголосила Еміне Джапарова, Перший заступник Міністра інформаційної політики України.

Довідково: реалізація проекту «QIRIMYOUNG» здійснюється громадською організацією «Клуб Люм’єр» в партнерстві з німецькою організацією «InterkulturellesNetzwerk e.V.». Проект спрямований на активне залучення кримськотатарської молоді в суспільне життя сучасного українського суспільства та передбачає організацію спільних європейсько-українських зустрічей молоді для обміну досвідом, спільного планування та реалізації проектів, застосування європейських практик в урядових структурах.


Перейти до списку публікацій