Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  9 Жовтня 2017, 10:10

Еміне Джапарова: "Доктрина - перший документ, що сформував комплексну систему захисту інформаційної безпеки"

09 жовтня у м. Прага Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова взяла участь у 21-й конференції Форуму 2000 «Посилення демократії в невизначені часи».

В рамках заходу Еміне Джапрова повідомила про стратегічні напрямами діяльності Міністерства, якими є: формування та реалізація державної політики у сфері інформаційної безпеки та розбудова системи державних стратегічних комунікацій, просування інтересів України у світі, інформаційна реінтеграція Криму та Донбасу.

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова зробила наголос на питанні інформаційної безпеки України: «Основним досягненням нашого Міністерства у сфері інформаційної безпеки стало введення в дію Указом Президента України Доктрини інформаційної безпеки України, розробленої МІП. Це перший документ, який в умовах гібридної агресії сформував комплексну систему захисту інформаційної безпеки, визначив загрози та пріоритети, розподілив виконавців за напрямками. Доктрина передбачає: урядові комунікації з населенням, протидію інформаційним атакам, розвиток інформаційної інфраструктури України (в т.ч. непідконтрольних регіонів), публічну дипломатію тощо».

«Сьогодні є необхідним визначити інноваційні підходи та розпочати більш активну роботу з формування системи захисту та подальшого розвитку українського інформаційного простору», - повідомила Перший заступник

Учасники:Еміне Джапарова, перший заступник Міністра інформаційної політики України; Рефат Чубаров, лідер Меджлісу кримськотатарського народу; Адам Міхнік, польський активіст, дисидент і політв’язень, головний редактор щоденника Gazeta Wyborcza; Володимир Кара-Мурза-молодший, російський опозиційний журналіст; Гайнц Фішер, колишній президент Австрії; Івета Радічова, соціолог, колишній голова уряду Словаччини; Нілам Део, керівник аналітичного центру Gateway House; принц Монако Альберт ІІ.

Нагадаємо. Перша конференція «Форум 2000» відбулась у Празі 1997 року з ініціативи президента Чехії Вацлава Гавела у співпраці з ізраїльським письменником Елі Візелем та японським політиком і філантропом Рйоіті Сасакавою.


Перейти до списку публікацій