Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  17 Жовтня 2017, 12:10

МІП: Після запуску телевежі у Бахмутівці мешканці села Передільське налаштовують антени на українське мовлення

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Передільської сільської ради Станично-Луганського району Луганської області.
 
 
"Раніше село Передільське було інформаційно відрізане від України. В аналоговому і цифровому мовленні були присутні лише канали, які транслювалися з окупованої території. Після запуску телевежі у Бахмутівці ситуація покращилася: в ефірному мовленні з'явилися "1+1" та "UA|TV", а в пакеті цифрового телебачення "Т2" аж 12 українських каналів", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.
 
 
За словами голови Передільської сільської ради Кузьміної Тетяни, село знаходиться в стадії налаштування антен. "Хтось вдало повернув антену і знайшов нові канали - розповідає іншим. Декому доводиться довго шукати, але все одно знаходять. Супутникове мовлення встановили десь 20% домоволодінь", - сказала Кузьміна.
 
Зазначимо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017 ) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).
 
 
 

Перейти до списку публікацій