Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  11 Жовтня 2017, 10:10

Артем Біденко: "МІП та волонтери напрацьовують та презентують кейси-докази збройної агресії на Сході"

10-11 жовтня 2017 року в Києві проходить міжнародна конференція “Реформи сектору безпеки України: здобутки, уроки та плани на перспективу” за участі державного секретаря Міністерства інформаційної політики України Артема Біденка.

Мета конференції – намір оцінити досягнуті результати реформування сектору безпеки, звірити їх із задекларованими три роки тому стратегічними цілями, ідентифікувати найбільш проблемні аспекти та запропонувати можливі шляхи їх вирішення.

Артем Біденко під час заходу розповів, що МІП в напрямі інформаційної безпеки окрім роботи над Доктриною інформаційної безпеки України, реалізовує проекти з громадськими організаціями, що є активними в сфері інформаційної безпеки та мають вагомі напрацювання в боротьбі з дезінформацією. «Наприклад, разом з спільнотою InformNapalm ми нещодавно презентували спецпроект про докази участі російських найманців у збройній агресії на Донбасі та в Сирії. Ще раніше із організацією «Стоптерор» ми представили беззаперечні докази військового втручання РФ у збройний конфлікт та виявлені факти перебування на Сході кадрових військових і військової техніки РФ. Це окремі приклади спільної роботи держави з активістами", - підкреслив він.

Одним з головних організаторів заходу став Центр Розумкова.

Серед учасників конференції були: Філіпп ФЛУРІ, заступник директора DCAF; Олександр ЛИТВИНЕНКО, заступник Секретаря РНБО України; Яп ФРЕДЕРІКС, тимчасово повірений у справах, Посольства Королівства Нідерландів; Барбора МАРОНКОВА, директор Центру інформації і документації НАТО в Україні; Віктор МУСІЯКА, науковий консультант Центру Разумкова; Кястутіс ЛАНЧІНСКАС, голова Консультативної місії ЄС в Україні; представники ВР, профільних міністерств.


Перейти до списку публікацій