Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  10 Жовтня 2017, 17:10

МІП: На території Касянівської сільської ради в ефірі великий вибір українських телеканалів

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Касянівської сільської ради Нікольського району Донецької області.
 

За результатами здійсненого моніторингу було встановлено, що в цих прифронтових селах (сільській раді підпорядковані населені пункти: с. Касянівка, с-ще Асланове, с. Ключове, с. Кременівка, с. Македонівка, с. Херсонес) проблем з інформаційним забезпеченням нема. "В ефірному мовленні більше десяти українських каналів: "1+1", "Інтер", "СТБ", "Україна", "ICTV", "Новий", "UA|TV", а також три місцевих телеканали і один обласний – ДоТБ", - повідомляє радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія. 

За словами Мадіної Олени, в.о. сільського голови (секретар і голова склали повноваження, а місцеві вибори в 2015 році тут не відбувалися через небезпеку) місцеві жителі мають можливість дивитися кабельне телебачення та користуватися кабельним Інтернетом. "На території сільської ради безперешкодно працює цифрове телебачення "Т2". Супутниковим телебаченням мало хто користується – не має в цьому потреби, оскільки достатньо каналів для перегляду", - сказала Мадіна. 

Зазначимо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017 ) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).

 


Перейти до списку публікацій