Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Соціальна реклама  >  10 Жовтня 2017, 12:10

Популяризація Збройних Сил України

У рамках популяризації Збройних Сил України, Міністерство інформаційної політики України представляє комунікаційну кампанію до 14 жовтня - Дня захисника Вітчизни.

Відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року, День захисника Вітчизни в Україні відзначатиметься 14 жовтня щороку. Цей день покликаний вшановувати пам'ять усіх героїв, що віддали своє життя за Батьківщину, за її благополуччя та процвітання.

Комунікаційна кампанія представлена під загальним гаслом "Завжди на захисті". Кампанія передбачає розміщення тематичних сюжетів на носіях зовнішньої реклами, а саме бордах та сітілайтах, по всій території країни. Також, виготовлено серію роликів, яка у якості соціальної реклами буде розміщена на національних та регіональних телеканалах, а також у мережі Інтернет.

 

 

Також, у рамках популяризації Збройних Сил України, Міністерство інформаційної політики України підтримало всеукраїнську соціальну кампанію до 6 грудня.

6 грудня - День Збройних Сил України. Верховна Рада України в 1991 році прийняла закон про "Збройні Сили України". З тих пір 6 грудня вважається національним святом наших славних героїв.

Також, у рамках популяризації Збройних Сил України, Міністерство інформаційної політики України представляє соціальний ролик "Збройні сили України.Ми захищаємо завжди".

 

 


Перейти до списку публікацій